• Potrzebujesz profesjonalnej opieki trenerskiej?
  • Kogoś, kto sprawi, że będziesz jeść bez poczucia winy i pokochasz aktywność fizyczną?
  • I wreszcie kogoś, kto będzie cię motywował i wspierał na drodze do celu?

Jako trener personalny i doradca dietetyczny pomagam kobietom poczuć piękno i siłę swojego ciała poprzez zindywidualizowane połączenie odpowiedniego treningu i sposobu odżywiania, przy jak najmniejszym wysiłku i minimalnym nakładzie czasu.

Sprawiam, że stają się najlepszą wersją siebie.

 

Logo_McFIT_GmbHTreningi personalne i konsultacje dietetyczne odbywają się w przestronnym i komfortowym studio treningowym McFit, zlokalizowanym w Domu Handlowym Wanda ul. Broniewskiego 1 (Kraków, Nowa Huta). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i sprzętowi wysokiej jakości, trening jest urozmaicony i daje nieskończone możliwości.

 

Rodzaje treningów w jakich się specjalizuję to:

  • trening odchudzający – to ogólnorozwojowy trening prowadzony różnymi metodami ukierunkowany na spalanie tkanki tłuszczowej
  • trening ABT – celuje prosto w brzuch, uda i pośladki – żegnaj cellulicie i witaj płaski brzuchu
  • trening funkcjonalny – ukierunkowany na poprawę konkretnych umiejętności (siła, szybkość, moc, wytrzymałość siłowa, wydolność układu krążenia, koordynacja, przyśpieszenie, stabilizacja, mobilność, elastyczność ….)
  • trening siłowy – wzmacnia mięśnie, modeluje sylwetkę i spala tkankę tłuszczową
  • trening w parach – jeśli lubisz ćwiczyć w towarzystwie, a Twoja koleżanka, mama czy siostra ma ten sam co Ty, wspólne treningi pod okiem trenera będą jeszcze większą przyjemnością i doskonałą zabawą
  • trening w plenerze – przy sprzyjającej pogodzie możemy umówić się w parku, nad zalewem lub na stadionie

Wszystkie treningi wsparte są odpowiednim planem dietetycznym.

 

Serdecznie zapraszam na pierwszą, bezpłatną konsultację treningowo-dietetyczną.  Podczas takiego spotkania bliżej się poznamy, wykonam komputerową analizę Twojego ciała, omówimy Twoje potrzeby i cele treningowe. Jeśli zdecydujesz się na ofertę mojej opieki trenersko-dietetycznej, ustalimy dogodne terminy spotkań.

Aby umówić się na spotkanie, najlepiej napisz do mnie maila (często nie jestem w stanie odebrać telefonu). W treści napisz kiedy chciałabyś się spotkać podając kilka możliwych terminów. Zostaw swój numer telefonu. Odpiszę lub oddzwonię jak najszybciej.