Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i przez wiele lat byłam związana jestem z klubem fitness Active Life, gdzie pracowałam jako manager i instruktor zajęć grupowych.

Aktualnie współpracuję z klubem McFit DH Wanda w Krakowie i Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy. Prowadzę grupowe zajęcia fitness, treningi personalne i konsultacje dietetyczne.

Miłość do fitnessu i aktywnego stylu życia spowodowała, że zainteresowałam się również dietetyką. Renomowane szkolenia z dietetyki sportowej u Jakuba Mauricza i z dietetyki klinicznej u Iwony Wierzbickiej pozwoliły połączyć dbałość zarówno o figurę jak i zdrowie moich podopiecznych, nie tylko poprzez odpowiedni trening, ale i  od strony właściwego odżywiania. Od dwóch lat prowadzę program „150 dni – szczupła na lato, zdrowa przez całe życie”, w którym dotychczas, w trzech edycjach, wzięło udział około 120 kobiet pragnących zmienić swoje ciało i poprawić stan zdrowia.

Ukończyłam roczne szkolenie dla trenerów personalnych (Open Mind), dzięki któremu wszystko to, czego nauczyłam się przez kilkanaście lat, mogę łączyć w całość jako trener personalny i doradca dietetyczny oferując indywidualną opiekę dietetyczno-treningową osobom, które chcą poprawić jakość swojego życia zyskując wymarzoną sylwetkę, pełną sprawność fizyczną i silny, zdrowy organizm.

Zmieniam złe nawyki w życie pełne satysfakcji i pomagam swoim podopiecznym pokochać samych siebie.

Projekt bez tytułu