Zaklinaczki Wagi - 2017

Nie lubisz diet. Nikt nie lubi.
Chcesz schudnąć. Każdy chce.
Nie masz czasu. Nikt nie ma.

Odchudzanie kojarzy ci się z głodem, wyrzeczeniami, zachciankami, ciągłą walką ze swoją głową, która nie akceptuje zmian w jadłospisie. Jednym słowem męczarnia. Nie chcesz tego dyskomfortu. Ale co jakiś czas udaje się rozsądkowi dojść do głosu i podejmujesz decyzję. Od jutra się odchudzam!

Jak? Sama przyznaj – chyba wszystkiego już próbowałaś. Przebieg wydarzeń? Zwykle taki sam. Na początku fajnie, dużo motywacji, chęć do działania, waga spada, głód nawet nie doskwiera tak bardzo. Po pewnym czasie, kiedy organizm zużył pierwsze zapasy, zaczyna upominać się o swoje. Zbyt duży ujemny bilans kaloryczny. Robi się ciężko, ale jakoś dajesz radę póki waga idzie w dół.

Ciało jednak zaczyna się bronić, metabolizm spowalnia, a waga staje w miejscu. W końcu głód i frustracja wygrywają. Rzucasz się na lodówkę i ten etap swojego życia uważasz za zamknięty. Do następnego razu, kiedy znowu postanowisz się opamiętać.

Obserwując kobiety, które ze mną ćwiczą, koleżanki, znajome czy krewne, widzę jak ciężko jest im zadbać o swoją sylwetkę. Z czego to wynika?

 • z braku świadomości i  wiedzy – jak jeść, jak ćwiczyć
 • z nadmiaru sprzecznych informacji płynących z mediów
 • z braku motywacji

A przede wszystkim z braku na to wszystko czasu.

Opiekując się kobietami od strony dietetycznej i trenerskiej, zarówno indywidualnie,  jak i grupowo cały czas staram się zrozumieć, dlaczego tak trudno jest zrzucać kilogramy. Wiem, że największym problemem jest zabiegany tryb życia i niechęć do diet, a często również do wysiłku fizycznego. Brak szybkich efektów starań dodatkowo zabija motywację.

Postanowiłam wyjść naprzeciw tym problemom i stworzyć program, w którym przekonasz się, że droga do wymarzonej sylwetki i świetnego samopoczucia jest naprawdę łatwa w realizacji i dająca mnóstwo satysfakcji. Szczególnie kiedy masz kogoś, kto poprowadzi Cię za rękę przez kolejne etapy.

 • Nie musisz zmieniać wszystkiego.
 • Nie musisz przeorganizowywać swojego życia.
 • Nie musisz głodować i ćwiczyć do upadłego.

Ale musisz ZACZĄĆ.

Nie wiesz czy dasz radę? Z moim wsparciem nie będziesz miała innego wyjścia.
Wahasz się? Pamiętaj, że wątpliwości zabijają więcej marzeń niż jakakolwiek porażka.

Czy „Zaklinaczki wagi” są tylko dla kobiet?

W swojej pracy opiekuję się głównie kobietami, chociaż zdarzają się również męskie wyjątki. Stąd też „kobieca” nazwa programu. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby i mężczyźni mogli wziąć udział w programie.  Serdecznie zapraszam!

Szczegóły programu „Zaklinaczki wagi”

Kluczowym założeniem programu jest praca nad nawykami, które będą wdrażane i utrwalane tak, aby zostały już z Tobą na zawsze.

 • Nauczysz się odżywiać nie wg konkretnego jadłospisu, ale wg potrzeb swojego ciała i słuchając swojej intuicji.
 • Poznasz sposoby, triki i sztuczki, które bez zbędnego wysiłku poprowadzą Cię w stronę tej wymarzonej sylwetki i doskonałego samopoczucia.
 • Dowiesz się więcej na temat najlepszych metod treningowych wspomagających utratę tkanki tłuszczowej.

A wszystko to zrobisz w tzw. „międzyczasie” bez potrzeby wprowadzania wielkich zmian w swoim życiu.

Czy ten program jest dla Ciebie?

 • Tak, jeśli jesteś osobą, która chce za pomącą małych zmian dokonać rewolucji w swoim wyglądzie, zdrowiu i samopoczuciu w mądry i odpowiedni sposób pod okiem specjalisty.
 • Tak, jeśli chcesz raz na zawsze zmienić swoje złe nawyki i zastąpić je takimi, które będą Ci służyć.
 • Tak, jeśli potrzebujesz kogoś, kto Cię przeprowadzi przez cały proces – nauczy, zmotywuje, przypilnuje i odpowie na wszystkie pytania.
 • Tak, jeśli chcesz, aby żywność i trening zaczęły przynosić wyczekiwane rezultaty

Na czym będzie polegał program?

Przez 6 tygodni uzyskasz wiedzę, która będzie początkiem dla nowej jakości życia.

 • Każdego dnia o godzinie 20:00 będziesz otrzymywać jedną wiadomość mailową. Wiadomość otrzymasz w przyjaznej graficznie formie.
 • Na Facebooku powstanie specjalna, zamknięta grupa uczestników. Grupa ta będzie służyła nam do komunikacji między sobą. Twoje pytania, wątpliwości, sugestie, nie pozostaną bez odzewu. To tutaj będziemy się wspierać i motywować do działania.
 • Wiadomość mailowa będzie zawierała informacje, instrukcje oraz ZADANIA do wykonania następnego dnia. Nie martw się, ich realizacja nie powinna zaburzać Twojego planu dnia.
 • Zadania będą dotyczyły trzech aspektów – diety, treningu oraz trybu życia. Ich kolejność została starannie opracowana tak, aby stopniowo przestawiać Twój organizm na spalanie tkanki tłuszczowej. Ich realizacja nie jest czasochłonna a jednak bardzo skuteczna.
 • Zadania będziesz otrzymywać przez kolejne 42 dni.

Program realizowany jest w całości online.

21106710_1837016913279095_627476276868584448_n

Szczegóły organizacyjne

Start programu – 16 kwietnia 2018 (poniedziałek)

Pierwsze informacje będziesz otrzymywać już na kilka dni przed programem, ale działać zaczniesz w dniu startu programu.

Czas trwania – 6 tygodni, czyli od 16 kwietnia do 27 maja 2018

Miejsce

Niezależnie od tego, w którym zakątku świata mieszkasz, masz możliwość wzięcia udziału w programie, ponieważ będzie się on odbywał ONLINE.

 

Aby wziąć udział w programie:

1. Wypełnij formularz:

 

 

2. Wykonaj przelew na kwotę:

 • jeśli dokonujesz zakupu w dniach 6-10 kwietnia – 175zł (30% zniżki)
 • jeśli dokonujesz zakupu w dniach 11-15 kwietnia – 250zł

Numer konta Idea Bank: 22 1950 0001 2006 0047 8894 0001

Odbiorca: Me Time

3. Prześlij na adres email maja@metime-fit.pl potwierdzenie przelewu. Przelew musi być wykonany w dniu wypełnienia formularza. 

4. Jak najszybciej to możliwe, prześlę Ci potwierdzenie udziału w programie.

 

Nie jesteś zdecydowana? Przeczytaj opinie o programie (edycja jesień 2017)

Justyna pisze:
Zaklinaczki Wagi – treningi personalne i porady dotyczące diety to bardzo dobre połączenie.

Agnieszka pisze:
Program został zaplanowany bardzo precyzyjnie. Stopniowe dawkowanie wiedzy oraz codzienne maile to bardzo fajny pomysł. Grupa wsparcia na fb powoduje, że po pierwsze staramy się trzymać planu a po drugie możemy liczyć na dobre słowo od osób, które również uczestniczą w programie. Pomoc na każdym kroku oraz odpowiedzi nawet na najgłupsze pytania ze strony prowadzącej. Widać tu nie tylko wiedzę ale również pełne zaangażowanie trenera/dietetyka. Polecam.

Aga Gutt pisze:
Udział w programie był bardzo ciekawym doświadczeniem dla mnie. Otrzymany bagaż informacji będzie wciąż wykorzystywany w dążeniu do celu, który dzięki stosowaniu się do poszczególnych elementów programu, jest już na wyciągnięcie ręki. Informacje są przekazywane w bardzo klarowny sposób, wnikliwie omawiane są poszczególne kwestie, bardzo istotne w osiągnięciu zamierzonego efektu. Nic, tylko korzystać z tej wiedzy i działać nadal – po udziale w programie wiadomo jaką drogą podążać, żeby się nie pogubić, nie zaszkodzić sobie a po prostu zdrowo żyć.

Ola pisze:
Brałam udział w programie i jestem bardzo zadowolona. To codzienna dawka wiedzy i kop motywacyjny do dzialania. Polecam wszystki, którzy chca żyć w zdrowym i sprawnym ciele!

Iwona Romanek pisze:
Szkoda, że to koniec wieczornych lektur obowiązkowych. Było super, udało mi się nie tylko zmienić swój jadłospis, ale w końcu regularnie odwiedzać siłownię. Mam nadzieję, że motywacja mi pozostanie. Dzięki Maja!!!

Agata pisze:
Program „zaklinaczki wagi” i współpracę z Mają polecam każdemu Kto chcialby zmienić swoje nawyki żywieniowe i wytrenowac swoje ciało. Wszystkie informacje przekazane były w sposób prosty, łatwy i przyjemny.

Iza pisze:
Ten program jest świetny. Połączenie teorii i praktyki. Wiedza jest przekazywana stopniowo bez zbędnych zawiłości. Zadania motywują do działania, do tego super grupa wsparcia na fb. Polecam wszystkim.

Katarzyna Domagała pisze:
Program przemyślany bardzo dobrze i wszechstronnie. Wiedza dawkowana stopniowo w przystępny sposób. Stała opieka i kontakt na FB sprawiał, że nie czułyśmy się zostawione same sobie. Polecam wszystkim, którym zależy na wypracowaniu trwałych nawyków żywieniowych i osiągnięciu upragnionego celu, jakim jest piękniejsze i zdrowsze ciało 🙂

A na koniec, dla cierpliwych, mam jeszcze wiadomość od uczestniczki poprzedniej edycji:

- 15 gg (1)- 15 gg